1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU17

U17

U-17 (2004 წ.დ) იმერეთის 2021წ. ღია ჩემპიონატი
(რამაზ შენგელიას სახელობის თასი)
გათამაშების კალენდარი


I წრე
I ტური -20 აპრილი, სამშაბათი
1.„საირმე"ბაღდათი - „ბახმარო" ჩოხატაური გად.
2.„მარგვეთი 2006" ზესტაფონი - „რაჭა" ამბროლაური გად.
21 აპრილი, ოთხშაბათი
3.„ეგრისი" სენაკი - „კოლხეთი" ხობი გად.
4.„ივერია" ხაშური - ისვენებს
II ტური - 27 აპრილი, სამშაბათი IX ტური - 15 ივნისი, სამშაბათი
1.„ივერია" - „კოლხეთი" 2-1
2.„რაჭა" - „ეგრისი" 0-2
28 აპრილი, ოთხშაბათი
3.„ბახმარო" - „მარგვეთი 2006" 2-1
4.„საირმე" - ისვენებს

1.„კოლხეთი" - - „ივერია" 1-1
2.„ეგრისი" - „რაჭა" 3-0
16 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი 2006" - „ბახმარო"4-2
4.„საირმე" - ისვენებს
III ტური - 5 მაისი, ოთხშაბათი X ტური - 22 ივნისი, სამშაბათი
1.„საირმე" - „ივერია" გად.
2.„ეგრისი" - „ბახმარო"1-3
6 მაისი, ხუთშაბათი
3.„კოლხეთი" - „რაჭა" 2-1
4„მარგვეთი 2006" - ისვენებს
1.„ივერია" - „საირმე"
2.„ბახმარო" - „ეგრისი"
23 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„რაჭა" - „კოლხეთი"
4.„მარგვეთი 2006" - ისვენებს
IV ტური - 11 მაისი, სამშაბათი XI ტური - 29 ივნისი, სამშაბათი
1.„ივერია" - „რაჭა" 4-1
2.„ბახმარო" - „კოლხეთი" 3-2
12 მაისი, ოთხშაბათი
3.„საირმე" - „მარგვეთი 2006" 1-5
4.„ეგრისი" - ისვენებს

1.„რაჭა" - „ივერია"
2.„კოლხეთი"- „ბახმარო"
30 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი 2006"- „საირმე"
4.„ეგრისი" - ისვენებს

V ტური -18 მაისი, სამშაბათი XII ტური - 3 ივლისი, შაბათი
1.„მარგვეთი 2006" - „ივერია" 2-0
2.„ეგრისი" - „საირმე" გად.
19 მაისი, ოთხშაბათი
3.„რაჭა" - „ბახმარო" 2-0
4.„კოლხეთი" - ისვენებს

1.„ივერია" - „მარგვეთი 2006"
2.„საირმე"- „ეგრისი"
3.„ბახმარო" - „რაჭა"
4.„კოლხეთი" - ისვენებს

VI ტური -25 მაისი, სამშაბათი
1.„ივერია" - „ბხამარო" 3-0
2.„საირმე" - „კოლხეთი" 3-3
26 მაისი, ოთხშაბათი
3.„მარგვეთი 2006" - „ეგრისი" 7-0
4.„რაჭა" - ისვენებს







XIII ტური - 6 ივლისი, სამშაბათი
1.„ბახმარო" - „ივერია"
2.„კოლხეთი" - „საირმე"
3.„ეგრისი" - „მარგვეთი 2006"
4.„რაჭა" - ისვენებს

VII ტური - 1 ივნისი, სამშაბათი XIV ტური - 9 ივლისი, პარასკევი
1.„ეგრისი" - „ივერია" 2-0
2.„კოლხეთი" - „მარგვეთი 2006" 1-3
2 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„რაჭა" - „საირმე" 2-2
4.„ბახმარო" - ისვენებს
1.„ივერია" - „ეგრისი"
2.„მარგვეთი 2006"- „კოლხეთი"
3.„საირმე" - „რაჭა"
4.„ბახმარო" - ისვენებს
II წრე
VIII ტური - 8 ივნისი, სამშაბათი
1.„ბახმარო" - „საირმე" 3-2
2.„რაჭა" - „მარგვეთი 2006" 0-1
9 ივნისი, ოთხშაბათი
3.„კოლხეთი"- „ეგრისი" 2-0
4.„ივერია"- ისვენებს

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 7 6 0 1 23 6 17 18
2. „ბახმარო" ჩოხატაური 7 4 0 3 13 15 -2 12
3. „ივერია" ხაშური 6 3 1 2 10 7 3 10
4. „ეგრისი" სენაკი 6 3 0 3 8 12 -4 9
5. „კოლხეთი" ხობი 7 2 2 3 12 13 -1 8
6. „რაჭა" ამბროლაური 7 1 1 5 6 14 -8 4
7. „საირმე" ბაღდათი 4 0 2 2 8 13 -5 2

Free business joomla templates