რეგიონული ლიგა (დასავლეთი)
„გ" ჯგუფი
2024 წ.
I ტური: 1 აპრილი, ორშაბათი 1.„ბსუ" ბათუმი - „ჩელე აკადემია" ქობულეთი 2.„ეგრისი" სენაკი - „საირმე" ბაღდათი 3.„იმერეთი" ხონი - „ჯვარი" ჯვარი 4.„ჩიბათი" ლანჩხუთი - „ტორპედო 2"ქუთაისი 5.„მართვე" ქუთაისი - „საპოვნელა 2023" თერჯოლა 6.„მეშახტე 2" ტყიბული - „მაღაროელი" ჭიათურა 7.„კოლხეთი 2" ფოთი - ისვენებს |
II ტური: 8 აპრილი, ორშაბათი 1.„საპოვნელა 2023" - „მეშახტე 2" 2.„ტორპედო 2" - „მართვე" 3.„ჯვარი" - „ჩიბათი" 4.„საირმე" - „იმერეთი" 5.„ჩელე აკადემია" - „ეგრისი" 6.„კოლხეთი 2" - „ბსუ" 7.„მაღაროელი" - „ისვენებს |
VIII ტური:27 მაისი, ორშაბათი 1.„საირმე" - „ტორპედო 2" 2.„ჩელე აკადემია" - „საპოვნელა 2023" 3.„კოლხეთი 2"- „მაღაროელი" 4.„ბსუ" - „მეშახტე 2" 5.„ეგრისი" - „მართვე" 6.„იმერეთი" - „ჩიბათი" 7.„ჯვარი" - ისვენებს |
|||||||
III ტური: 15 აპრილი, ორშაბათი 1.„ეგრისი" - „კოლხეთი 2" 2.„იმერეთი" - „ჩელე აკადემია" 3.„ჩიბათი" - „საირმე" 4.„მართვე" - „ჯვარი" 5.„მეშახტე 2" - „ტორპედო 2" 6.„მაღაროელი" - „საპოვნელა 2023" 7.„ბსუ"- ისვენებს |
IX ტური: 3 ივნისი, ორშაბათი 1.„მართვე" - „იმერეთი" 2.„მეშახტე 2" - „ეგრისი" 3.„მაღაროელი" - „ბსუ" 4.„საპოვნელა 2023" - „კოლხეთი 2" 5.„ტორპედო 2" - „ჩელე აკადემია" 6.„ჯვარი" - „საირმე" 7.„ჩიბათი" - ისვენებს |
|||||||
IV ტური: 22 აპრილი, ორშაბათი 1.„ტორპედო 2" - „მაღაროელი" 2.„ჯვარი" - „მეშახტე 2" 3.„საირმე" - „მართვე" 4.„ჩელე აკადემია" - „ჩიბათი" 5.„კოლხეთი 2" - „იმერეთი" 6.„ბსუ" - „ეგრისი" 7.„საპოვნელა 2023" - ისვენებს |
X ტური: 10 ივნისი, ორშაბათი 1.„ჩელე აკადემია" - „ჯვარი" 2.„კოლხეთი 2" - „ტორპედო 2" 3.„ბსუ" - „საპოვნელა 2023" 4.„ეგრისი" - „მაღაროელი" 5.„იმერეთი" - „მეშახტე 2" 6.„ჩიბათი" - „მართვე" 7.„საირმე" - ისვენებს |
|||||||
V ტური: 29 აპრილი, ორშაბათი 1.„იმერეთი" - „ბსუ" 2.„ჩიბათი" - „კოლხეთი 2" 3.„მართვე" - „ჩელე აკადემია" 4.„მეშახტე 2" - „საირმე" 5.„მაღაროელი" - „ჯვარი" 6.„საპოვნელა 2023" - „ტორპედო 2" 7.„ეგრისი" - ისვენებს |
XI ტური: 18 ივნისი, სამშაბათი 1.„მეშახტე 2" - „ჩიბათი" 2.„მაღაროელი" - „იმერეთი" 3.„საპოვნელა 2023" - „ეგრისი" 4.„ტორპედო 2" - „ბსუ" 5.„ჯვარი" - „კოლხეთი 2" 6.„საირმე" - „ჩელე აკადემია" 7.„მართვე" - ისვენებს |
|||||||
VI ტური: 13 მაისი, ორშაბათი 1.„ჯვარი" - „საპოვნელა 2023" 2.„საირმე" - „მაღაროელი" 3.„ჩელე აკადემია" - „მეშახტე 2" 4.„კოლხეთი 2" - „მართვე" 5.„ბსუ" - „ჩიბათი" 6.„ეგრისი" - „იმერეთი" 7.„ტორპედო 2" - ისვნებს |
XII ტური: 24 ივნისი, ორშაბათი 1.„კოლხეთი 2" - „საირმე" 2.„ბსუ" - „ჯვარი" 3.„ეგრისი" - „ტორპედო 2" 4.„იმერეთი" - „საპოვნელა 2023" 5.„ჩიბათი" - „მაღაროელი" 6.„მართვე" - „მეშახტე 2" 7.„ჩელე აკადემია" - ისვენებს |
|||||||
VII ტური: 20 მაისი, ორშაბათი 1.„ჩიბათი" - „ეგრისი" 2.„მართვე" - „ბსუ" 3.„მეშახტე 2" - „კოლხეთი 2" 4.„მაღაროელი" - „ჩელე აკადემია" 5.„საპოვნელა 2023" - „საირმე" 6.„ტორპედო 2" - „ჯვარი" 7.„იმერეთი" - ისვენებს |
XIII ტური: 29 ივნისი, შაბათი 1.„მაღაროელი" - „მართვე" 2.„საპოვნელა 2023" - „ჩიბათი" 3.„ტორპედო 2" - „იმერეთი" 4.„ჯვარი" - „ეგრისი" 5.„საირმე" - „ბსუ" 6.„ჩელე აკადემია" - „კოლხეთი 2" 7.„მეშახტე 2" - ისვენებს |
ტურნირის ცხრილი
-------------------------------------------
N | გუნდი | თ | მ | ფ | წ | გ. | მ. | + | ქ. |
1. | „ბსუ" ბათუმი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | „ეგრისი" სენაკი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | „იმერეთი" ხონი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | „ჩიბათი" ლანჩხუთი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | „მართვე" ქუთაისი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | „მეშახტე 2" ტყიბული | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | „კოლხეთი 2" ფოთი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | „მაღაროელი" ჭიათურა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | „საპოვნელა 2023" თერჯოლა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | „ტორპედო 2" ქუთაისი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | „ჯვარი" ჯვარი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | „საირმე" ბაღდათი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | „ჩელე აკადემია" ქობულეთი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |