1


იმერეთის რეგიონალური 

ფეხბურთის ფედერაცია

რუსთაველის გამზირი №1
ტელ: 579598787
irff.dr@gmail.com

HomeU14

U14

U-14 (2007 წ.დ) იმერეთის 2021 წ. ღია ჩემპიონატი
(როინ კვასხვაძის სახელობის თასი)
„ა" ჯგუფი

I წრე
I ტური - 5 მაისი, ოთხშაბათი
1.„სამტრედია" სამტრედია - „საპოვნელა" თერჯოლა 2-2
2.„ტორპედო 1" - ქუთაისი - „მართვე" საჩხერე 2-1
3.„შუქურა"ქობულეთი - „ივერია" ხაშური 1-4

II ტური - 10 მაისი, ორშაბათი VII ტური - 3 ივნისი, ხუთშაბათი
1.„საპოვნელა" - „ივერია" 1-0
2.„მართვე"სჩ - „შუქურა" 21.06
3.„სამტრედია" - „ტორპედო 1" 0-0
1.„ივერია" - „საპოვნელა" 5-0
2.„შუქურა" - „მართვე"სჩ 1-0
3.„ტორპედო 1" - „სამტრედია" 1-1
III ტური - 14 მაისი, პარასკევი VIII ტური - 10 ივნისი, ხუთშაბათი
1.„ტორპედო 1" - „საპოვნელა" 3-1
2.„შუქურა" - „სამტრედია" 3-1
3.„ივერია" - „მართვე"სჩ 4-0
1.„საპოვნელა" - „ტორპედო 1" 0-0
2.„სამტრედია" - „შუქურა" 4-0
3.„მართვე"სჩ - „ივერია" 1-2
IV ტური -19 მაისი, ოთხშაბათი IX ტური -15 ივნისი, სამშაბათი
1.„საპოვნელა" - „მართვე"სჩ 6-1
2.„სამტრედია" - „ივერია" 1-0
3.„ტორპედო 1"- „შუქურა" 1-2
1.„მართვე"სჩ - „საპოვნელა" 1-1
2.„ივერია" - „სამტრედია" 3-0
3.„შუქურა" - „ტორპედო 1" 4-1
V ტური - 23 მაისი, კვირა X ტური -26 ივნისი, შაბათი
1.„შუქურა" - „საპოვნელა" 2-0
2.„ივერია" - „ტორპედო 1" 5-0
3.„მართვე"სჩ -„სამტრედია" 0-1
1.„საპოვნელა" - „შუქურა"
2.„ტორპედო 1" - „ივერია"
3.„სამტრედია" - „მართვე"სჩ
II წრე
VI ტური - 27 მაისი, ხუთშაბათი
1.„საპოვნელა" - „სამტრედია" 4-0
2.„მართვე"სჩ - „ტორპედო -1" 3-0
3.„ივერია" - „შუქურა" 1-1

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------------
N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „ივერია" ხაშური 9 6 1 2 24 5 19 19
2. „შუქურა" ქობულეთი 8 5 1 2 14 12 2 16
3. „საპოვნელა" თერჯოლა 9 3 3 3 15 14 1 12
4. „სამტრედია" სამტრედია 9 3 3 3 10 13 -3 12
5. „ტორპედო 1" ქუთაისი 9 2 3 4 8 17 -9 9
6. „მართვე" საჩხერე 8 1 1 6 7 17 -10 4

„ბ" ჯგუფი
„ბ" ჯგუფი
I წრე
I ტური - 6 მაისი, ხუთშაბათი
1.„მართვე" ქუთაისი - „სულორი" ვანი 3-0
2.„სპორტ.სკოლა" ჭიათურა - „ბახმარო" ჩოხატაური 2-0
3.„დინამო" ბათუმი - „რაჭა" ამბროლაური1-1

II ტური - 10 მაისი, ორშაბათი VII ტური -3 ივნისი, ხუთშაბათი
1.„სულორი" - „რაჭა" 0-4
2.„ბახმარო" - „დინამო" 1-0
3.„მართვე"ქთ - „ჭიათურა"3-1
1.„რაჭა" - „სულორი" 21.06
2.„დინამო" - „ბახმარო" 3-0 ტ.შ
3.„ჭიათურა" - „მართვე"ქთ 1-2
III ტური -14 მაისი, პარასკევი VIII ტური -10 ივნისი, ხუთშაბათი
1.„ჭიათურა" - „სულორი" 2-1
2.„დინამო" - „მართვე"ქთ 0-3
3.„რაჭა" - „ბახმარო" 7-0
1.„სულორი" - „ჭიათურა" 1-1
2.„მართვე"ქთ - „დინამო" 3-0
3.„ბახმარო" - „რაჭა" 1-3
IV ტური -19 მაისი,ოთხშაბათი IX ტური - 16 ივნისი, ოთხშაბათი
1.„სულორი" - „ბახმარო"2-1
2.„მართვე"ქთ - „რაჭა" 2-0
3.„ჭიათურა"- „დინამო" 2-1
1.„ბახმარო" - „სულორი" 0-1
2.„რაჭა" - „მართვე"ქთ 0-1
3.„დინამო" - „ჭიათურა" 5-0
V ტური - 23 მაისი, კვირა X ტური - 26 ივნისი, შაბათი
1.„დინამო" - „სულორი" 1-0
2.„რაჭა" - „ჭიათურა" 5-1
3.„ბახმარო" -„მართვე"ქთ 2-1
1.„სულორი" - „დინამო"
2.„ჭიათურა" - „რაჭა"
3.„მართვე"ქთ - „ბახმარო"
II წრე
VI ტური - 28 მაისი, პარასკევი
1.„სულორი" - „მართვე"ქთ 1-4
2.„ბახმარო" - „ჭიათურა" 3-1
3.„რაჭა" - „დინამო"3-1

ტურნირის ცხრილი
-----------------------------------------------------------
N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „მართვე" ქუთაისი 9 8 0 1 22 5 17 24
2. „რაჭა" ამბროლაური 8 5 1 2 23 7 16 16
3. „დინამო" ბათუმი 9 3 1 5 12 13 -1 10
4. „სპორტ.სკოლა" ჭიათურა 9 3 1 5 11 21 -10 10
5. „ბახმარო" ჩოხატაური 9 3 0 6 8 20 -12 9
6. „სულორი" ვანი 8 2 1 5 6 16 -10 7

„გ" ჯგუფი
„გ" ჯგუფი
I წრე
I ტური - 7 მაისი, პარასკევი
1.„მეშახტე" ტყიბული -„იმერეთი" ხონი 1-4

2.„ტორპედო 2" ქუთაისი - „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 5-0
3.„ჩიხურა" საჩხერე - „ბორჯომი 2013" ბორჯომი 0-2

II ტური -11 მაისი, სამშაბათი VII ტური - 4 ივნისი, პარასკევი
1.„იმერეთი" - „ბორჯომი 2013" 4-2
2.„მარგვეთი 2006" - „ჩიხურა" 0-3
3.„მეშახტე" - „ტორპედო 2" 0-1
1.„ბორჯომი 2013" - „იმერეთი" 4-3
2.„ჩიხურა" - „მარგვეთი 2006" 4-1
3.„ტორპედო 2" - „მეშახტე" 0-0
III ტური -15 მაისი, შაბათი VIII ტური - 11 ივნისი, პარასკევი
1.„ტორპედო 2" - „იმერეთი" 5-1
2.„ჩიხურა" - „მეშახტე" 0-0
3.„ბორჯომი 2013" - „მარგვეთი 2006" 2-1
1.„იმერეთი" - „ტორპედო 2" 1-3
2.„მეშახტე" - „ჩიხურა" 1-1
3.„მარგვეთი 2006" - „ბორჯომი 2013" 0-0
IV ტური -20 მაისი, ხუთშაბათი IX ტური - 18 ივნისი, პარასკევი
1.„იმერეთი" - „მარგვეთი 2006" 0-2
2.„მეშახტე" - „ბორჯომი 2013" 3-0
3.„ტორპედო 2"- „ჩიხურა" 2-1
1.„მარგვეთი 2006" - „იმერეთი" 2-1
2.„ბორჯომი 2013" - „მეშახტე" 1-0
3.„ჩიხურა" - „ტორპედო 2" 3-1
V ტური - 24 მაისი, ორშაბათი X ტური - 26 ივნისი, შაბათი
1.„ჩიხურა" - „იმერეთი" 2-1
2.„ბორჯომი 2013" - „ტორპედო 2" 0-1
3.„მარგვეთი 2006" -„მეშახტე" 1-1
1.„იმერეთი" - „ჩიხურა"
2.„ტორპედო 2" - „ბორჯომი 2013"
3.„მეშახტე" - „მარგვეთი 2006"
II წრე
VI ტური - 29 მაისი, შაბათი
1.„იმერეთი" - „მეშახტე" 0-2
2.„მარგვეთი 2006" - „ტორპედო 2" 1-2
3.„ბორჯომი 2013" - „ჩიხურა" 0-5

ტურნირის ცხრილი
--------------------------------------------------

N გუნდი გ. მ. + ქ.
1. „ტორპედო 2" ქუთაისი 9 7 1 1 20 7 13 22
2. „ჩიხურა" საჩხერე 9 5 2 2 19 8 11 17
3. „ბორჯომი 2013" ბორჯომი 9 4 1 4 11 17 -6 13
4. „მეშახტე" ტყიბული 9 2 4 3 8 8 0 10
5. „მარგვეთი 2006" ზესტაფონი 9 2 2 5 8 18 -10 8
6. „იმერეთი" ხონი 9 2 0 7 15 23 -8 6

 

Free business joomla templates